Кліпи | Гурт Франко

Офіційні відеокліпи гурту Фranko’

Київ вечірній

29 травня 2022 року столиця України – Київ святкує свої 1540 років від Дня нарождення!

Вітаємо! Пишаємося нашим неймовірним, сильним Києвом, який відстояв себе під час загрози і сповнив нас сил!

Любимо наш Київ…особливо вечірній! Дякуємо усім нашим слухачам, які поділились для нашого кліпу своїми відео про Київ!

Третій день

Пісня “Третій день” про любов і страх в одному флаконі.

Вона про те, що ми приховуємо від інших, про те, що захоплює нас і про що ми не говоримо. Вона написана з іронією, з позиції захисту, з позиції оборони, як щось легке і невимушене.

Відеоряд доповнює цю думку. Легкість і кадри, що швидко змінюються, ніби не дають вам зосередитися на головному, відвертають вашу увагу від агонії, від того, що володіє думками.

Світає

Прощавай, важкий рік! Настав час запалити новорічну ніч! У нас було відчуття, що ми щось не зробили в минулому році, в минулому альбомі. Ми якось просто мусили представити відеоряд на пісню “Світає” і ми робимо це.

З думкою про те, що світанок має бути, що є що кидати у вогонь, що нам всім потрібне яскраве багаття, яке освітлюватиме наш шлях! Після важкого року нехай приходить світанок, як символ нового, чистого.

Музика

Це про важливість мелодій в нашому житті. Про те, як пісня може врятувати, підтримати, дати натхнення і поштовх до нових вершин. Офіційне арт відео обережно доповнює ідею пісні. Картинка кадру ілюструє всі ті емоції, що заховані в нашому тілі і свідомості.

Пальто нарозхрист символічно демонструє оголену душу повну натхнення з якої і народжується та сама музика. Разом із тим відео демонструє собою сміливість в діях. В сценах розкривається свобода обирати самому свій шлях, залишитись незахищеним, розхриставши свою душу усьому світу.

Терапія

  В дитинстві я мріяла бути ластівкою. Я дивилася в небо, на те, як ці птахи ширяють високо в повітрі, і мріяла бути одною з них…Щоб літати, щоб відчувати свободу, щоб серце завмирало від висоти і від захвату…
     В дитинстві я мріяла бути ластівкою. Я дивилася в небо, на те, як ці птахи ширяють високо в повітрі, і мріяла бути одною з них…Щоб літати, щоб відчувати свободу, щоб серце завмирало від висоти і від захвату…
     «Терапія» про це…про те, що Земля, яку створили не люди, лікує людей від усього.

Медузи

 Інколи нам сняться сни, які неможливо забути. Так і Павло Шустряков, гітарист групи, не забув про свій сон, а розказав про нього. Йому наснилось, що він сидить над урвищем, грає на гітарі, в якої замість струн проволока. Цей сон доповнився ідеями і думками і став нашим відео.
     В кліпі головний герой відчайдушно шукає чогось. Як і кожен з нас в своєму житті. А ось що це за скарби, які так потрібні, щоб відчувати щастя, кожен для себе вирішує сам, і це є основним питанням відео.
     Навмисне використовувалися кадри, що будуть контрастувати між собою, бо це класика – світле підкреслювати темним і навпаки. Після темних кадрів світлі здаються ще свіжішими, іще повітрянішими, такими, де є вітер, свобода і воля втілювати мрії.

 

Морозно

Морозно – це перше відео, відзняте професійно. Воно метафорично розповідає про потребу отримати тепло і взаємність почуттів від об»єкту, який на це відпочатку не здатен. Іронічний погляд на ситуацію і атмосферна картинка символізують кінець, який в свою чергу віщує про початок чогось нового.

   Зйомки проходили на острові Хортиця, який для нас являє собою символ української глибинної душі, яка здатна на сильні почуття, яку легко зранити, але яка встає з попелу знову і знову і зігріває собою все навкруги.

 

Аркадій

Цей кліп зроблено власноруч учасниками гурту за допомогою фотоапарату без функції відео в стилі Stop-motion. Від весняного кохання в героїні на голові виростають кульбабки, з якими потім вона не зовсім розуміє що робити.

    Ідея цього відео належить Катерині Стаценко. Воно складається більше ніж з 2400 фотографій і має сюжетну лінію.