Сувеніри Фranko | Гурт Франко

Цікаві дрібнички у стилі Фranko’

Цікаві дрібнички від гурту Фranko'

Цікаві дрібнички від гурту Фranko'

Ексклюзивні сувеніри від гурту Фranko’ спеціально зроблені для вас нашими друзями — талановитими майстрами.

Ці сувеніри є унікальними й символизують нашу творчість, пісні та наше світосприйняття.

Вони принесуть вам натхнення, вдачу, позитивні емоції та красу — тому що в них є частина душi нашого гурту.

Катерина Стаценко

Літера Ф

Прикраса на шию в стилі unisex, шкіряна, чорного кольору ( довжина кола -42 см.), з підвіскою, на якій зображена літера «Ф» з нашого логотипу.

Ця річ додасть сил, які потрібні для змін, для руху вперед. Літера «Ф» є символом нНашої пісні «І.Франко», де згадується річка, вітрила і українська автентичність.

Прикраса з такою символікою допоможе тобі знайти зухвалість в складних ситуаціях, особливо в тих, де необхідно відстоювати свої права і свою гідність!

Ціна: 162 грн.

Літера R

Прикраса на шию з жорсткого скрутня в стилі unisex (довжина кола – 46 см.) з підвіскою, де витиснута літера «r» з нашого логотипу.

Енергетика цієї літери додасть тобі раціоналізму. Одягнувши цей виріб на своє тіло, ти матимеш підтримку в плануванні майбутнього і позбавишся від сумнівів, що суттєво полегшить шлях у досягненні цілей.

Ціна: 145 грн.

Літера A

Браслет із шкіри в стилі unisex, чорний (довжина кола -20см.) з підвіскою, на якій витиснута літера «а» з нашого логотипу.

Цей браслет личитиме тій людині, яка готова відкривати для себе нове, яка готова навчатися, шукати поряд з собою і в собі. Літера «а» посилить твою готовність до експерименту і допоможе відкрити нові сторони своєї особистості.

Ціна: 146 грн.

Літера N

Браслет з металевого скрутня в стилі unisex (довжина кола- 20см.) з підвіскою, на якій зображена літера «n» з нашого логотипу.

Ця прикраса потрібна тобі в моменти, коли треба мовчати, коли потрібні витриманість і терпіння. Вона допоможе не вибухнути в небезпечний момент і зрозуміти, що добрі стосунки не варто псувати, що існують інші важливі речі окрім миттєвого самоствердження. Завдяки цій речі на тілі ти почуєш, що  всередині тихо шепоче інтуїція, котру ти так рідко помічаєш.

Ціна: 140 грн.

Літера K

Прикраса на шию в стилі unisex з м ’якого коричнево-сірого канату(довжина кола -42см.) з підвіскою, на якій зображена літера «k» з нашого логотипу.

Якщо тобі бракує краси – ця річ для тебе. Вона приводитиме тебе до красивих пісень, до красивих людей, до красивих історій. Ти бачитимеш свої кращі сторони і тому зможеш почуватися розслаблено, бо знатимеш, в чому твоя цінність, в чому твоя краса для інших людей.

Ціна: 143 грн.

Літера O'

Прикраса на шию в стилі unisex з металевого скрутня(довжина кола -45 см.) з підвіскою, на якій зображена літера «о ’» з нашого лого.

Ця річ допоможе відчути тобі, в чому твоя унікальність, завдяки яким рисам тебе неможливо ніким замінити. Знак цієї літери вирізнятиме твою яскравість, твій неповторний природою закладений талант.

Ціна: 145 грн.

Літери Ф, О'

Прикраса на шию в стилі unisex із мілких м ’яких скрутнів кольору минулорічного сіна (довжина кола — 44 см) з підвіскою, де зображені літери з нашого логотипу «Ф» і «о ’».

Прикраса допоможе тобі бути амбіційною людиною, яка знає собі ціну і має силу і мужність відстоювати свої права. Маючи цю річ, тобі буде легше зробити важливі кроки в житті і знайти те, що зробить тебе щасливим.

Ціна: 175 грн.

Колекція Фranko'

Шість різних прикрас з літерами нашого логотипу утворюють колекцію.

Ці прикраси принесуть вам натхнення, вдачу, красу та ексклюзивний стиль Фranko’.

Ціна: 800 грн.